Odtwarzacz mp3 – konieczny gadżet w drodze do pracy

Podróż do pracy, to zazwyczaj czas w ciągu dnia, który po prostu tracimy, ponieważ jadać czy to samochodem, czy komunikacją miejską, czy też nawet idąc, nie jesteśmy w stanie produktywnie zaplanować tego czasu. Wiadomo, jadąc komunikacją można próbować czytać, ale z tym bywa różnie. Nie zawsze znajdziemy miejsce siedzące, albo nawet stojące więc nie zawsze będziemy w stanie utrzymać książkę.

 

Dlatego jedną z najlepszych opcji jest słuchanie radia, czy też muzyki. Nie ma tu znaczenia, czy będziemy iść na piechotę, czy jechać jakimkolwiek środkiem transportu – muzyki możemy słuchać zawsze i wszędzie. Wystarczy mieć do tego mp3 lub nawet telefon i gotowe.

 

Oczywiście musimy też pamiętać o słuchawkach, nie chodzi przecież o to, żeby przeszkadzać wszystkim dookoła, tylko żebyśmy sami mogli się trochę wyciszyć przed pracą, czy też zrelaksować po niej. Dzięki temu też nie musimy słuchać setek opowieści innych podróżujących, czy też bardzo często ich głośnych rozmów telefonicznych. Możemy się wyciszyć i skupić na ulubionej muzyce.